Tęczowo mi~

 Dziś krótka luźna notka a propo lalki, na którą się ostatnio skusiłam, czyli Jade Hunter z Rainbow High.


Na początku kupiłam ją ze względu na prześliczne ubranka, ale gdy do mnie dotarła to zakochałam się w buzi. *0*Lalka przybywa do nas w dwóch kompletach ubrań: dwie kurtki, jedne krótkie spodnie, długie spodnie, dwie koszulki typu T-shirt, czapka oraz dwie pary butów.
Oczywiście posiada również stojak oraz grzebień i wieszaki na ubrania.

Nie będę się jednak rozwlekać nad zestawem, bo było już mnóstwo unboxingów na Youtube. Choćby tutaj!

Moje prywatne odczucia są takie, że te lalki są po prostu kawaii! Mają przeurocze buźki, nienachalny makijaż oraz cudowne zestawy ubrań. Jedyne co przeszkadza (ale o czym wiedziałam przed zakupem), że klienta mogą trochę zmylić stawy lalki, które wyglądają jakby zginały się przynajmniej jak obitsu. Niestety tak nie jest. Zginają się do kąta prostego i koniec. Za to mają staw obrotowy w udzie.
Co jednak najbardziej mnie ciekawiło? Jak ubrania prezentują się na obitsu! Na lalkach Barbie już były przymiarki w Internecie np. tu:

Jakoś jednak nikt nie mierzył ich na sławnym obitsu. Także macie tu poniżej wynik przymiarek. :)

Na obitsu 27cm typu male slim rękawy kurtek są za krótkie tak samo jak nogawki. Chyba, że przyjmiemy, że tak ma po prostu być :> Tu jako model Akihide. :)Natomiast Tomoe przymierzył tylko kurtkę, bo reszta była na niego stanowczo za dużo a siedzi on na obitsu 23cm. Zostawiłam mu jednak tą kurteczkę, bo tak a oversize wygląda na nim przeuroczo. Jakby ubrał się w ciuchy po bracie ;).Komentarze

  1. Sama lalka nie powaliła mnie szczególnie, ale ciuchy...ciuchy to inna historia. Są fantastyczne!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Podwórko Zagubionych Zabawek - Lwów

Made by China odc.5 - recenzja lalek od Chińczyka

Made by China odc.4 - recenzja lalek od Chińczyka