Jem z "Jem and the Holograms"

Siemeczka :) Dawno nic nie wstawiałam na bloga, także jak już odchorowałam swoje (a mówią, że sport zawsze wychodzi na zdrowie :( a tu zapalenie oskrzeli), to już się pojawiam tutaj z nową notką.

Jako, że w dzieciństwie uwielbiałam kreskówkę, której tytuł pojawił się dziś w tytule notki, to już dawno temu postanowiłam przerobić lalkę na jej główną bohaterkę - Jem.


Lalka to hybryda ciałka klonika z Aliexpress oraz główki fasionistki nr 60. :)

No i mój pierwszy reroot! *0* Palce bolą mnie na samo wspomnienie. Robione metodą supełkową :).

A buty są chińskiej produkcji.


Teraz wiem, że na następny raz koniecznie muszę pomalować skalp :/, ale byłam tak podjarana wszywaniem, że zapomniałam o tym.


To tyle! :) Do następnego!


Komentarze

 1. Dziwne, że mnie ta kreskówka zupełnie ominęła, aż do niedawna nie miałam pojęcia że coś takiego leciało w tv. Za to pamiętam mnóstwo innych: He-Man, Jana z dżungli, Shagma, Omer, Rahan, Kapitan Planeta i Planetarianie itd. i oczywiście różne anime. Dziewczyna wyszła bardzo fajnie, widzę że odwróciłaś kolory sukienki. Ciekawa jestem czy reszta zespołu też będzie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urok lat 80. Na części wydań w zależności od tego czy serial czy film ta sukienka ma różne kolory xd
   Zerknij tutaj: https://www.bustle.com/articles/66785-15-jem-the-holograms-music-videos-that-are-so-outrageous-you-need-to-revisit-them


   A z wymienionych przez Ciebie w dzieciństwie oglądałam He-mana i kapitana Planetę. :) Reszta mnie ominęła:). Reszty zespołu robić raczej nie będę. Nie mam na to parcia xD

   Usuń
 2. Fajnie wyszła. Czy ona miała tak rzadko dziurki w pierwszym rzędzie włosów?

  Tak jak Nana - kompletnie nie znam tej kreskówki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem,dlaczego,ale nie widzę żadnych porządnych postów przede mną. Może ktoś powiedzieć,dlaczego tak jest?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz