Atsu i rozbieranki

Po Naruto czas na małą przerwę w odzwierciedlaniu postaci z anime do momentu, aż zdobędę wszystkie materiały, by zrobić kolejną. W tak zwanym międzyczasie zrobiłam dla mojego alterego odzwierciedlenie mojej przyjaciółki. No może nie ma jeszcze właściwych ciuchów dla swojej osoby, ale włosy i makeup już jest :).
Mam nadzieję, że nie obrazi się za to, bo super nie jestem w malowaniu realistycznym xD. Zdecydowanie specjalizuję się w rysunku komiksowym, więc i tu naleciałości pozostały.
Jako, że udało mi się ostatnio dorwać petitkę w fajnej cenie na custom, a w domu leżało parę główek, które pragnęły dostać swoje dolne partie, to poszło jak z płatka!

Dodatkowo udało mi się dostać za 34 zł Kena z Fashionistas, które obdarłam z akcesoriów na rzecz Akiego, który ma nowy zestaw ciuchów. natomiast Ken szykuje się w niedługim czasie na dekapitację, bo potrzebuję jego szyi do upgrade'u ciałka męskiego z Ali, które niestety jest przystosowane do głów z szyją a nie bez.
:(

A o to Aki w nowych ciuchach wraz ze swym chłopakiem Zarakielem.A poza tym zmieniłam trochę makijaż i przycięłam włosy Tomoe.


To tyle na dzisiaj. Do następnego i zapraszam na insta :)  @fuaneru

Komentarze

 1. nie mam porównania - ale wersja dwubarwnej fryzury jest OK

  poluję na ciałka grubinkowe - nie ma znaczenia kolor, bo moje
  lalindy w ilości mnóstwo chcą przytyć, główek mam zatrzęsienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Psiapsióła, na której lalka jest wzorowana uznała, że chyba za rzadko się ze mną widuje, skoro potrzebuję jej lalki do towarzystwa xD

   Usuń

Prześlij komentarz