Star Wars Black Series - czas na figurkę cz.1 - Jyn Erso

Jyn Erso bohaterka Łotra 1 z serii Star Wars.

Dziś czas na zapoznanie Was z Czarną Serią figurek Star Wars. Zbieram je od jakiegoś roku, gdy przez przypadek trafiłam na film na ich temat na Youtube. Lalkami ciężko je nazwać, ale w końcu w nazwie bloga mam "zabawki", a więc czas na notkę na ich temat (albo całą serię).


Jyn Erso była jedną z Rebeliantów, którzy zdobyli plany Gwiazdy Śmierci!

A co do samej figurki jest ona w pełni artykułowana i posiada dwa gadżety w zestawie: "szal" na głowę i szyję oraz pistolet.


Ma zginalne: łokcie, barki, nadgarstki, kolana, stopy, uda i biodra. Ma do tego skrętny tłów oraz klatkę piersiową. Jej twarz można podnieść do góry i na dół oraz lekko skręcić na boki.


Mały pistolet jest bardzo ładnie wykonany, choć posiada tylko dwa kolory farby, to sam mold zawiera trochę szczegółów i mieści się w kaburze, którą Jyn posiada przypiętą do uda.


No i tył figurki. Trzeba przyznać, że jest naprawdę ładnie pomalowana. Jej wysokość to coś koło 12-15 cm. Drobnizna, która mieści się na kobiecej dłoni.No i na koniec załączam moje nagranie, by pokazać Wam możliwości artykulacji tej figurki:
Komentarze

  1. Kompletnie nie wyznaję się na bohaterach nowych tworów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
    Ale figurka faktycznie ma rewelacyjną artykulację. Chociaż mnie trochę przerażają takie maleństwa. ;) Wolę mieć w łapkach coś większego. Ale z drugiej strony, to nie pogardziłabym figurką Motoko Kusanagi albo Deunan Knute. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz